כתבות

בי היפ

בי היפ - אפשרות חדשה ליצירת הכנסה

בעולם שבו ההוצאות עולות על ההכנסות או אפילו בעולם שבו היינו רוצים להוציא קצת יותר כסף ממה שאנחנו מרוויחים כדי ליהנות מכל האפשרויות המוצעות לנו, לתת יותר למשפחה שלנו ובעיקר למקסם את כל מה שהחיים מציעים לנו, רבים מאיתנו חושבים על אופציה נוספת ליצירת הכנסה.

"עקב" - פרשת השבוע בענייני דין, רחמים ואהבת ישראל

הפעם בפינת פרשת השבוע שלנו, פרשת "עקב". פרשה זו היא פרשת השבוע השלישית בספר דברים. ראשיתה בפרק ז', פסוק י"ב וסופה בפרק י"א, פסוק כ"ה.

הליך גירושין

הליך גירושין – כל מה שצריך לדעת

הליך גירושין במהותו אינו כולל רק את עצם הגירושין, שכן לרוב כאשר בני זוג מבקשים להתגרש, עליהם לערוך חלוקה ברכושם המשותף, ואולי החשוב מכל להסדיר את האופן בו ימשיכו לגדל ולטפל בילדיהם, בנוסף מוטל עליהם להסדיר את גובה המזונות, להם יהיו זכאים הילדים.

משמורת ילדים

משמורת ילדים – המדריך המלא

הליך גירושין מלווה במספר החלטות, בין ההחלטות עליהם יש לתת את הדעת היא חלוקת הרכוש בין בני הזוג, החלטה על גובה דמי מזונות הילדים, אך החשוב מכולם הוא ההחלטה על "משמורת ילדים" בו נקבע היכן יהיה מגורי הקבע של הילדים, האם מגוריהם יהיו עם האם או שמא דווקא עם האב.

דירה בגירושין

הפסד מחצית דירה בגירושין מחמת בגידה

חשבתם שכאשר דירתכם רשומה על שמכם בטאבו הדבר יבטיח את קבלת הדירה במקרה גירושין?
סברתם שאינכם יכולים לאבד את הזכויות הרשומות על שמכם במקרה בגידה? - חישבו שוב!
בקריאת המאמר שלפניכם יתברר שטעות בידכם!!!

בין תורת הטנטרה ליהדות הקלאסית

טנטרה הינה דרך רוחנית של חיבור העוסקים בה לנשגב - על ידי חושים קיימים, מנסים אלו הנחשפים אליה להגיע אל מצב של שליטה ואיזון, כשהמטרה העליונה היא ליצור אדם מואר יותר בעזרת שימוש במרכיבים בגופנו כמו נשימה, תנועה, קול, מגע, עונג והתמסרות – יש צורך לתרגל כל זאת כדי לטפס למעלה במעלה ההוויה.

פיקוח רבנות בעניין כשרות על פירות וירקות

הרבנות הראשית לישראל היא המוסד אשר אחראי על נושאי פיקוח ודת שונים אשר חייבים בפיקוח רבני הדוק. בין התחומים החשובים ביותר הוא פיקוח על מצוות התלויות בארץ, קרי פיקוח על שיווק פירות וירקות בארץ שאין בהם חשש ערלה וכי הופרשו מהם תרומות ומעשרות כדין.

כשרות חלבי מהדרין

ביהדות ישנה שורה של חוקים וכללי כשרות ברורים שרבים מהם נוגעים לתחום הכנת המזון, אכילתו וצריכתו. אחד החוקים החשובים, אם לא המרכזי שביניהם, הוא איסור של אכילת בשר וחלב יחד. איסור זה הינו רחב וכולל בישול והכנת אוכל מעורב כמו גם הגשה וכל מה שקשור בזאת.

ייבוא מוצרי מזון כשרים לישראל

בישראל קיימים מוצרי מזון רבים שמיובאים מחו"ל ולא רבים יודעים שהבאתם כרוכה בפרוצדורה מורכבת מאוד.

הליך גירושין ברבנות

הליך גירושין ברבנות- כיצד מתבצע?

הליך גירושין ברבנות הוא הליך קל ומהיר כשמקבלים את הייעוץ וההכוונה הנכונה ויודעים כיצד להיערך להליך זה. קשה ומסורבל עד מאד אם ניגש להליך זה בלא ידע כיצד לעבור את הים הגדול הזה.

עמודים