בי היפ – אפשרות חדשה ליצירת הכנסה

בעולם שבו ההוצאות עולות על ההכנסות או אפילו בעולם שבו היינו רוצים להוציא קצת יותר כסף ממה שאנחנו מרוויחים כדי ליהנות מכל האפשרויות המוצעות לנו, לתת יותר למשפחה שלנו ובעיקר למקסם את כל מה שהחיים מציעים לנו, רבים מאיתנו חושבים על אופציה נוספת ליצירת הכנסה. חושבים, מתלבטים, בודקים אפשרויות אך לא תמיד מוצאים את הזמן המתאים, את הדרך הנכונה, ההגונה והקלה לעשות זאת.

כן זה נכון, כבר מזמן הפסקנו לספור את כמות השעות אותן אנו מעבירים במשרד, בפגישות, ברדיפה אחרי הרצון לסיים עוד פרויקט שעומד על הפרק ולכולם גם יש ימים בהם הם מוצאים את עצמם מגיעים הביתה ממש מאוחר, הרבה אחרי הזמן האנושי. אבל מה אם יש דרך נוספת לייצר הכנסה? דרך שאולי עדיין לא שמעתם עליה, דרך שכנראה תדרוש מכם קצת השקעה בהתחלה, כמו כל מיזם או פרויקט, אך עם הזמן תכניס לכם הכנסה פסיבית נוספת. על בי היפ כבר שמעתם?

אחרי שתבינו איך זה עובד, גם אתם תהיו מופתעים. הרי כולנו מבצעים אינספור פעולות דרך ובאמצעות רשת האינטרנט. כולנו מחפשים שם מידע, משווים מחירים, מקבלים הצעות, משוטטים להנאתנו ברשתות החברתיות, בודקים לגבי תחומים שמעניינים אותנו, משווקים את העסק שלנו או העסק שבו אנו עובדים ולמעשה כשמדובר ברשת האינטרנט, השמיים הם הגבול וכמות האפשרויות שעומדות בפנינו הינה בלתי נגמרת. אז אם גם אתם שואלים את אחת מהשאלות הבאות לפני שאתם מתחילים לברר על בי היפ ועל התכנית עצמה, שאלות כמו: האם אתם יכולים להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם באופן משמעותי, האם מדובר באפשרות שבאמת יכולה לשנות את אורח החיים שלכם ולגרום לכם לעבוד הרבה פחות קשה, האם מדובר בחברה אמינה – התשובה לכל השאלות הללו היא בהחלט כן!.

מתוך אתר חורים ברשת: ביהיפ ישראל מציגה: שיווק רשתי – כלי לעצמאות כלכלי

אז מה זה בכלל ביהיפ Bhip?

אז כמו חברות רבות אחרות ברחבי העולם, בי היפ Bhip היא חברה העוסקת ומשווקת פתרונות בריאותיים שמטרתם אחת: לשפר את איכות החיים שלנו, את הבריאות שלנו ולאפשר לנו למקסם את היתרונות והסגולות הרבים המצויים ברכיבים טבעיים המגיעים מהטבע. אז בטח אתם אומרים לעצמכם: אוקיי, בי דיל, יש עוד מיליון כאלה, על חלקם שמענו, את חלקם גם ניסינו בעצמנו- אז מה כבר ההבדל?. ובכן אתם צודקים… חלקית! באמת יש עוד מיליון כאלה חברות אשר משווקות את המוצרים שלהן הן ברחבי העולם והן כאן בישראל, אבל כן יש הבדל, הבדל גדול. מהו?. אמנם יש המון חברות כאלה אשר מנסות את מזלן בשוק אשר עמוס כל כך במוצרי בריאות, רובם אפילו איכותיים. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם המוצרים האלה נמכרים בעולם? האם זה מצליח? האם זה עובד? האם אנשים נהנים מהמוצרים האלה וממשיכים לקנות אותם פעם אחר פעם? ובכן, לגבי שאר המוצרים, זה תלוי, אבל אם כבר מדברים על המוצרים של בי היפ- התשובה לכל השאלות הללו היא שוב כן!. זה עובד. ולא סתם עובד, זה עובד ובגדול. מכאן אתם בטח שואלים את השאלה ההגיונית הבאה- למה זה עובד?

אז נכון, הרכיבים איכותיים, המוצרים מעולים והם מוכיחים את עצמם כיעילים פעם אחר פעם עבור קשת רחבה כל כך של אנשים. כל המוצרים נקיים מכימיקלים, חומרים משמרים צבעי מאכל ושאר רכיבים המזיקים לגופנו. אז מה? יש עוד המון מוצרים כאלה עם כל אותן תכונות. אז ככה, זה עובד כי החברה עצמה כלומר ביהיפ פשוט מספקת לכם את הכלים, הדרכים והמיומנויות לשווק את המוצרים בצורה שעובדת. מייסדי החברה הבינו מזמן את הפוטנציאל האדיר שרשת האינטרנט מביאה איתה, הם למדו והשכילו להבין כיצד זה באמת עובד ולכן כל אחד שמצטרף לחברה, מקבל הזדמנות אדירה יש יאמרו אפילו מתנה כי יש דברים שגם אתם, למרות שאתם נמצאים בעולם הסובב דיגיטל, לא ממש יודעים עד הסוף.

קצת על בי היפ ועל ההיסטוריה שלה…

בי היפ הוקמה בשנת 2007 בארצות, סניפיה פועלים ברחבי העולם, וכן גם כאן בישראל. מי שמצטרף לחברה עובד כעצמאי ולכן ההצטרפות מתאימה לכולם, כן ממש לכולם גם עבור אנשים העובדים במשרה מלאה ושואפים לייצר הכנסה נוספת. זה מתאים לאימהות, לחיילים שהשתחררו מהצבא ומחפשים כיוון, לפנסיונרים- לכולם.

ביהיפ נותנת לכולם את ההזדמנות לייצר לעצמם הכנסה נוספת מבלי להיות מוגבלים בשעות הפעילות. החברה אפילו מספקת לכל אותם עצמאים את כל הכלים והדרכים לעשות את זה בצורה הכי קלה שאפשר שכן משרדי החברה פועלים בין השעות 9 בבוקר ל22:30 בלילה וניתן לעשות שימוש במחשבים וברשת האינטרנט של המשרדים עצמם ללא תשלום נוסף. אתם קובעים את היעדים שלכם, אתם קובעים לעצמכם את הלו״ז ואתם מגדירים לעצמכם את המטרות שלכם.

אז אם גם אתם מסוקרנים, רוצים לדעת עוד מידע על בי היפ, להבין איך בדיוק זה עובד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להגיע לשלושה מפגשים שבסופם תוכלו להיות חלק מהמערך המדהים הזה.

כניסה לבלוג של ביהיפ