כתיבת ספר תורה

ספר תורה ספרדי & אשכנזי, לפי הזמנה ובהתאמה אישית

ספרי תורה מהודרים וכשרים
באיכות הטובה ביותר,
בהתאמה אישית לפי הצרכים והתקציב שלכם

פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

כתיבת ספר תורה לעילוי נשמת

כתיבת ספר תורה טומנת בחובה הזדמנות מרגשת ומיוחדת
להקדיש את הספר לכבוד עילוי נשמתו של יקירכם
ולהנציח אותו דרך פריט חשוב ויקר מפז לעם ישראל

ספרי תורה למכירה

כתיבת ספר תורה טומנת בחובה הזדמנות מרגשת ומיוחדת להקדיש את הספר
לכבוד עילוי נשמתו של יקירכם ולהנציח אותו דרך פריט חשוב ויקר מפז לעם ישראל

torah

ספר תורה ספרדי

torah

ספר תורה אשכנזי

ליצירת ספר תורה חדש השאירו פרטים ונחזור בהקדם

ספרי תורה מהודרים וכשרים באיכות הטובה ביותר,
בהתאמה אישית לפי הצרכים והתקציב שלכם

הזמן הנכון ביותר להכניס את ספר התורה בסיום שנת האבל, לקראת יום השנה, ולכן צריך לברר מבעוד מועד מול סופר הסת"ם הנבחר כמה זמן ייקח לו לכתוב את הספר ולהכינו, כדי שיהיה מוכן בזמן לסיום שנת האבל.

עבור הנשמה של המנוח/ ה מדובר ביום חשוב של עליית מדרגה ואילו לנו, החיים בעולם הזה, זהו יום מרגש וטעון הטומן בחובו הזדמנות לעשות מעשה אחרון של חסד לעילוי נשמת היקירים שלנו.

ישנו פער בין שני העולמות ובכדי לגשר עליו או לפחות לנסות יש להתאים את עצמנו לנשמה של יקירנו, למסע שהיא עושה במסלול עלייתה וזה בא לידי ביטוי בהנצחתה בעזרת חפצים גשמיים שיש בכוחנו בעולם הזה.

רבים לא יודעים שלמעשה נהוג להשאיר את הספר בבעלות המשפחה בלבד ואף רצוי שכך יהיה. זאת אומרת, לא להעניק אותו לבית כנסת כזה או אחר, משום שהנתינה מאבדת מכוח המצווה אשר אומרת שלכל יהודי באשר הוא, יהיה ספר תורה אחד לפחות בבעלותו.

אחרי שתחליטו על בית הכנסת המתאים לכם, תעשו מעין הסכם השאלה בין ההנהלה לבינכם ותציינו באופן מפורש שלא משתמע לשתי פנים, כי באפשרות המשפחה שמשאילה את ספר התורה למשוך את הספר בכל עת, על פי צרכיה ורצונותיה. מה גם שחשוב מאוד לתת דגש גם לנושא הביטוח, במידה וקורה דבר מה כזה או אחר, כולל מה הם אמצעי המיגון העומדים לאבטחת הספר.

כדאי ואף מומלץ לדאוג לרכישה מבעוד מועד, בשלב מוקדם כדי לאפשר לסופר לכתוב מאפס, באופן אישי לעילוי הנשמה, משום שזו מעלה מבורכת, חשובה וגדולה ויחד עם זאת, במידה ולא מתאפשר מסיבה כזאת או אחרת ומה שעומד לנגדכם זה לרכוש מוכן או לא לרכוש כלל, אזי ניתן לרכוש ספר תורה מוכן.

כתיבת ספר תורה

פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר

Call Now Button דילוג לתוכן