רבנות דימונה

פרטים נוספים:

רבני העיר בדימונה
המועצה הדתית אחראית על אספקת שירותי דת תקינים לאזרחים היהודים בתחומה של דימונה ולשם כך מפעילה שני רבני עיר; רב העיר הספרדי הוא הרב אליפנט יצחק ואילו רב העיר האשכנזי הוא הרב שלום דיין. במקביל אליהם פועל גם רב השכונות דוד תורג'מן.

מלבד נושא הרבנים בעיר אחראית המועצה על תחום הדת במספר נושאים שונים
מקוואות
המועצה הדתית מפעילה בעיר דימונה שני מקוואות לרווחת הציבור. מקווה חדש המתפקד כמקווה נשים אליו אשר פתוח בכל ימות השבוע (להגעה מחוץ לשעות הפעילות יש לתאם מראש בטלפון 08-6552128) ומקווה ינר הפועל גם כמקווה נשים ומשמש גם כמקווה כלים ומקווה גברים.

מקווה יניר – נמצא ברחוב ההדס בעיר דימונה וגם הוא פעיל בכל ימות השבוע. בכדי להגיע לטבילה במקווה מחוץ לשעות הפעילות הרגילות יש לתאם זאת מראש בטלפון 08-6554375.

רישום נישואים
ברבנות בדימונה פועלים שני רשמי נישואים ואלו הם שני רבי העיר , האשכנזי והספרדי.
שעות הפעילות של רישום הנישואים ברבנות הם בימים א' בין השעות עשר בבקר לשתיים עשרה בצהריים ובימי ג' בין השעות ארבע אחר הצהריים לשש בערב. יש לתאם מראש הגעה לרבנות לצרכי רישום נישואים.

קבורה ברבנות דימונה
את נושאי הקבורה היהודית בתחומי העיר דימונה מנהל מר אברהם סיווסה אשר אחראי לכל פעילותה של החברה קדישא בעיר ומתפקד גם כמזכיר הרבנות. אל מר סוויסה ניתן לפנות בטלפון שמספרו 08-6553780.

כשרות
הרבנות בדימונה אחראית על פיקוח ומתן תעודות הכשר לבתי עסק העוסקים בתחום ממכר ויצור מזון ופועלים בתחום העיר דימונה . למידע בנושאי כשרות בדימונה ניתן לפנות למזכירות הרבנות.

טלפון: 086554062

שעות קבלת קהל:

א- ה מהשעה 08:30

רבנים מומלצים:

עוד באזור:

Call Now Button דילוג לתוכן