רבנות יוקנעם

פרטים נוספים:

כשרות ברבנות יקנעם
הרבנות ביקנעם אחראית על מתן תעודות כשרות ופיקוח על העסקים בעלי תעודה זו. באתר האינטרנט של הרבנות ניתן לקבל מידע על כל בתי העסק בעלי תעודת הכשרות הפועלים בעיר בחלוקה על פי סיווגם.
בנושאי כשרות ניתן לפנות אל מזכירות הרבנות

נישואים ברבנות יקנעם
רשם הנישואים בעיר יקנעם הוא הרב מיכאל ועקנין המתפקד גם כרב העיר. בכדי להגיע אל הרבנות בכדי להירשם לנישואים יש לקבוע פגישה מראש במזכירות הרבנות בטווח שעות הפעילות בהן זמין הרב.

קבורה ברבנות יקנעם
הרבנות ביקנעם אחראית על כל נושאי הקבורה היהודית בעיר. באתר האינטרנט של הרבנות תוכלו לקבל מידע בנוגע לנושאי קבורה, קניית חלקות ובוני מצבות שונים הפועלים בעיר.
בנוסף, המועצה מציגה באתר האינטרנט גם את מפת בתי העלמין באתר האינטרנט שלה.

מקוואות ברבנות יקנעם
הרבנות ביקנעם מפעילה שתי מקוואות בעיר. מקווה הירדן נמצא ברחוב הירדן ומתפקד כמקווה נשים בלבד ומופעל על ידי הברת תמר מאירה מעודה אליה ניתן לפנות בטלפון 049937852. מקווה הורדים נמצא ברחוב הוורדים עשר ביוקנעם ומתפקד כמקווה גברים ומקווה נשים.

שעות הפעילות של המקוואות ביוקנעם הם מצאת הכוכבים ועד לשעה תשע בערב בתקופת החורף ועד לשעה עשר בלילה בתקופת הקיץ. בימי שישי וערבי חג המקווה פעיל עד כחצי שעה לאחר צאת הכוכבים. במוצאי שבת המקוואות פעילים כחצי שעה לאחר צאת הכוכבים ועד לסגות הסגירה הרגילות

בתי כנסת ביקנעם
הרבנות ביקנעם דואגת לפעילותם של עשרים וארבעה בתי כנסת בתחומה של העיר יוקנעם. הרבנות אחראית על כל הקשור במתן שיעורי דת, הנחיות ותפילות לקהילה, אספקת ספרי תפילה וספרי תורה ותחזוקת בתי הכנסת בעיר.

טלפון: 049893616

שעות קבלת קהל:

הרבנות ביוקנעם פתוחה בימים א' –ה' בין השעות שמונה בבקר עד אחת בצהריים.
במידה ותרצו להגיע אל רב העיר מר מיכאל ועקנין תדרשו לתאם פגישה מראש בין השעות עשר בבקר לשתיים עשרה בצהריים או מארבע אחר הצהריים ועד לשש בערב בימים א' וג' או בימי ה' בין השעות עשר בבקר לשתיים עשרה בצהריים.
הרבנות ביוקנעם פועלת במספר תחומים שונים בכדי לספק שירותי דת לאזרחים היהודיים בתחומה של העיר יוקנעם.

רבנים מומלצים:

עוד באזור:

Call Now Button דילוג לתוכן