רבנות קריית אונו

פרטים נוספים:

את תפקיד רב העיר ממלא הרב רצון ערוסי אליו ניתן לפנות בטלפון 0353495105. הרב אחראי על מתן שירותי יעוץ על פי ההלכה, העברת שירותי תורה וניהול טקסים דתיים בעיר. בכדי להיפגש עם רב העיר יש לקבוע פגישה מראש.

תחומי פעילותה של רבנות קריית אונו:
בכדי לספק את צרכי הדת של הציבור היהודי המתגורר בקריית אונו מפעילה הרבנות מספר מחלקות בתחומים שונים :

נישואים ברבנות קריית אונו
מחלקת הנישואים ברבנות קריית אונו מנוהלת על ידי מר יעקב ליסנר והיא מעניקה שירותים שונים כמו רישום נישואים, הנפקת תעודת רווקות והדרכות כלה.
כל הגעה אל המחלקה לרישום נישואים מחייבת תיאום מראש דרך מזכירות הרבנות. ניתן לפנות למחלקה לרישום נישואים גם בדואר אלקטרוני בכתובת [email protected]

מקוואות קריית אונו
המועצה הדתית בקריית אונו מפעילה שלושה מקוואות לרווחת הציבור היהודי בעיר. כל המקוואות פתוחים בכל ימות השבוע ובכדי לתאם הגעה מראש יש לפנות אל מזכירות המקווה.
• מקווה הגפן – מקווה לטבילת נשים וטבילת כלים הממוקם ברחוב הגפן שתיים עשרה בקריית אונו. אל מזכירות המקווה ניתן לפנות בטלפון 03-5350973.
• מקווה ש"י עגנון – מקווה נשים חדש אשר נחנך לפני מספר חודשים ברחוב ש"י עגנון אחד בקריית אונו. ניתן לפנות אל המזכירות בטלפון 03-5355028.
• מקווה הגדוד העברי – מקווה לטבילת נשים וגברים בהפרדה. במקום פועל גם מקווה לטבילת כלים וניתן לתאם הגעה מול המזכירות בטלפון 03-5341520. המקווה ממוקם ברחוב הגדוד העברי עשר בקריית אונו.

כשרות בקריית אונו
מחלקת הכשרות בקריית אונו מנוהלת על ידי הרב אליהו צוברי והיא אחראית לפקח על כל בתי העסק העוסקים בתחום המזון ומחזיקים בתעודת כשרות, להנפיק תעודות כשרות לעומדים בתנאים וליידע את הציבור בכל שינוי המתבצע בכשרותו של עסק כזה או אחר.

טלפון: 035348820

שעות קבלת קהל:

שעות קבלת הקהל ברבנות קריית אונו הן בימים א' , ג' , ד' ו-ה' בין השעות תשע בבקר לשתיים עשרה בצהריים ובימי ב' בין השעות ארבע אחר הצהריים לשש ושלושים בערב.
כמעט בכל פניה לרבנות יש לתאם פגישה מראש מול מזכירות הרבנות או מול מנהל המחלקה.

רבנים מומלצים:

עוד באזור:

Call Now Button דילוג לתוכן