רבנות קרית גת

5/5

פרטים נוספים:

רבני עיר קרית גת
בקריית גת פועלים מטעם הרבנות המקומית שני רבני עיר. רב העיר הספרדי הוא הרב שלמה בן חמו ואילו רב העיר האשכנזי הוא משה הבלין.
שני רבני העיר אחראים על שירותי הדת הניתנים לאזרחים היהודים בתחומים שונים ואחראים גם על עריכת טקסים דתיים שונים.
בנוסף לשני רבני העיר פועלים בקריית גת גם כמה רבני שכונות וקייסים הפועלים בעדה האתיופית בעיר.

תחומי פעילותה של הרבנות בקריית גת
כשרות קריית גת
הרבנות בקריית גת אחראית על פיקוח הכשרות בכל בתי העסק בתחום המזון בתחומה של העיר קריית גת על פי חוק.
הרבנות מפעילה משגיחי כשרות על מנת לוודא כי המחזיקים בתעודה אכן עומדים בדרישות ואחראית גם על הנפקת תעודות כשרות לבתי עסק חדשים אשר עומדים בדרישות הקיימות. בנושא זה ניתן לפנות למזכירות הרבנות

פסקי הלכה ושירותי יעוץ על פי ההלכה
הרבנות מספקת לאזרחים פסקי הלכה שונים על פי הדת היהודית בנושאים שונים העולים על סדר היום. המועצה הדתית אחראית על התראות בדבר שלילית תעודת כשרות או כל נושא אחר אשר רלוונטי לציבור היהודי בקריית גת.
כמו כן מספק סניף הרבנות המקומית שירותי ייעוץ שונים על פי ההלכה לתושבים היהודים. ניתן לתאם פגישת יעוץ מול מזכירות הרבנות.

נישואים ברבנות קריית גת
הרבנות בקריית גת מספקת שירות של רישום נישוים על פי ההלכה, אספקת רבנים לחתונות והדרכות כלה. חשוב לתאם פגישה מראש במקרה של רישום נישואים ברבנות קריית גת ובכל נושא ניתן לפנות אל מזכירות הרבנות או אל הגברת כהן דליה בטלפון 086881691.

מקוואות בקרית גת
הרבנות בקרית גת מפעילה בעיר ארבעה מקוואות לרווחת הציבור היהודי בעיר אשר פועלים בכל ימות השבוע ודואגת לתחזוקתם ולהכשרתן והעסקתן של מנהלות המקווה (בלניות)

• השושן – מקווה נשים הנמצא ברחוב משעול שושן בקריית גת. לתיאום טבילה מחוץ לשעות הפעילות ניתן לפנות אל מזכירות המקווה בטלפון 086884350.

• יחזקאל – מקווה המיועד לטבילת נשים וטבילת גברים הממוקם ברחוב שדרות יחזקאל בקריית גת. למידע נוסף ניתן לפנות אל מזכירות המקווה בטלפון 086884320

• הארז – מקווה נשים הנמצא ברחוב הארז בקריית גת. לתיאום טבילה מחוץ לשעות הפעילות ניתן לפנות אל מזכירות המקווה בטלפון 086884322.

• רפאל – מקווה נשים הנמצא ברחבת יששכר בקרית גת. אם תרצו להגיע אל המקווה מחוץ לשעות הפעילות תוכלו לתאם זאת מול מזכירות המקווה בטלפון 086884230.

טלפון: 086812028

שעות קבלת קהל:

סניף הרבנות בקרית גת פתוח לקבלת קהל בימים א' - ה' 08:00 - 13:00 ג' בלבד 16:00 - 18:30

רבנים מומלצים:

עוד באזור:

Call Now Button דילוג לתוכן